Firma Artipa powstała w 2010 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w sprzedaży bioaktywnych miodów Manuka.

 

Zespół Artipa

Nasz zespół tworzą specjaliści w zakresie doradztwa o miodach Manuka, obsługi przed i po sprzedażowej. Doskonale rozwinięty (i wciąż ulepszany) system logistyczny pozwala nam dostarczać do Państwa przesyłki w bardzo krótkim czasie i w bardzo niskiej cenie (często na nasz koszt). Ewentualne trudności staramy się pokonywać jak najszybciej, oraz nie pozostajemy bierni w sytuacji nietypowych wymagań naszych Klientów. Wszystko po to, aby realizować nasze główne założenie, którym jest dążenie do satysfakcji Klienta i budowanie z Klientem dłuższych relacji.

 

Oferta

Naszą ofertę tworzą obecnie miody Manuka czterech znanych na świecie firm, tj. miody Manuka RAW firmy Steens New Zealand, miody Manuka MGO firmy Manuka Health New Zealand, Watson and Son oraz Nelson Honey. Jesteśmy (firma Artipa) przedstawicielem firmy Steens New Zealand oraz Watson and Son w Polsce, tu prowadzimy dystrybucję tych miodów do sklepów i sprzedaż detaliczną.
Wszystkie oferowane przez nas pozycje są oryginalnie zapakowane, z długimi terminami ważności i posiadają nadane im certyfikaty, które potwierdzają ich wyjątkową bioaktywność.

Jak wspomnieliśmy powyżej – oprócz produktu oferujemy naszym Klientom również wiedzę związaną z miodami Manuka. W razie potrzeby pomożemy Państwu dobrać odpowiedni miód, podpowiemy jak najlepiej go zażywać aby optymalnie wykorzystać jego moc. Ta magiczna moc jest wielka i pomogła już wielu ludziom, od małych dzieci do dorosłych i schorowanych ludzi.

Firma Artipa mieści się w Szczecinie, ale swoim zasięgiem obejmuje również całą Polskę, a także zagranicę (skutecznie obsługujemy naszych Klientów z różnych miejsc należących do Unii Europejskiej). Jeśli macie Państwo jakieś pytanie, uwagę lub wątpliwość, to prosimy ją przekazać do nas drogą emailową lub telefonicznie (tel. 502 910 821 – czynny do późnego wieczora i w weekendy).

Jesteśmy dumni z obsłużenia tysięcy transakcji, nawiązanych i utrzymywanych relacji z naszymi Klientami.

To dla nas czysta przyjemność dostarczać Państwu to co potrzebujecie i tak jak potrzebujecie. Gorące pozdrowienia od całego Zespołu Artipa.