Koszt dostawy zakupionych przez Państwa przedmiotów jest ustalany indywidualnie do każdego zakupu.

Przyjęte są następujące stawki opłat wysyłkowych:
– paczka ekonomiczna – 9,50zł
– paczka priorytetowa (Kurier48) – 12zł

Dla zakupów o wartości powyżej 250zł oraz wybranych pozycji w naszym sklepie oferujemy Państwu opcję darmowej przesyłki krajowej przy płatności z góry.

Za pobraniem wysyłamy do Klientów, którzy wcześniej korzystali z naszej oferty lub gdy zakup został zlecony i potwierdzony telefonicznie. Opcja ta jest dostępna jedynie po kontakcie Kupującego z obsługą sklepu (drogą emailową lub telefoniczną).

Dla przesyłek zagranicznych stosujemy oddzielne ceny, które ustalane są indywidualnie do każdego zakupu (po naszym zapoznaniu się z wagą przesyłki, krajem przeznaczenia i opcjami dodatkowymi wysyłki).

W 90% nasze wysyłki są realizowane przy współpracy z Pocztą Polską, w 10% pozostałe firmy kurierskie. Wybór Poczty Polskiej wynika z naszego dobrego doświadczenia z tą firmą. Krótki czas dostarczania przesyłek, wysoka skuteczność i atrakcyjne ceny współgrają z naszym celem jakim jest zaoferowanie najlepszych warunków naszym Klientom.

Jesteśmy otwarci na firmy wysyłkowe polecane przez Klientów, o ile są one bezpieczne, a ich koszt dostawy jest odpowiedni do wartości zamówienia. Wszelkie sugestie w tej kwestii można do nas kierować przez stronę kontaktową.